Vitajte vo svete kariet a kúziel !

Karty BICYCLE, KEM, BEE - profesionálne pokrové a kúzelnícke karty, kartové triky, ďalšie príslušenstvo ako žetóny, miešačka kariet v našom e-shope


www.e-karty.sk !

 

Značka Bicycle bola založená Americkou spoločnosťou The United States Printing Company (USPC). Spoločnosť Printing Company sa po obrovskom úspechu rozdelila a v roku 1894 vznikla spoločnosť pod názvom The United States Playing Card Company, ktorá je hlavným producentom svetoznámych kariet Bicycle.

Karty Bicycle patria k najvyhľadávanejším kartám na svete pre ich kvalitné štýlové prevedenie, odolnosť a jedinečnú kĺzavú schopnosť. Sú určené nielen na rôzne kartové hry ako je Poker alebo Canasta a ďalšie iné, ale využívajú ich aj kúzelníci na svojich vystúpeniach. Karty Bicycle si získavajú čoraz väčšiu obľubu nielen medzi hráčmi pokeru a kúzelníkmi svetových mien ako napr. David Blaine, Ricky Jay, alebo Daryl; ale svoje pevné miesto majú aj medzi tými, ktorých kartové hry umocnené značkou Bicycle spájajú už niekoľko rokov na celom svete.

Ďalšia slávna značka Kem od spoločnosti The United States Printing Company (USPC) prináša na trh absolútnu legendu najpoužívanejších pokerových kariet. Karty Kem sa objavili v polovici tridsiatich rokoch minulého storočia a aj dnes patria k najžiadanejším kartám vyznačujúcich sa vysokou kvalitou prevedenia, 100% acetátu celulózy, z materiálu vynikajúcich vlastností v porovnaní s materiálom PVC.